Gym

Sme tím ľudí, ktorí sa zaoberajú pooperačnou rehabilitáciou, chronickými bolesťami a akútnymi stavmi. Okrem toho sa však venujeme aj práci s ľuďmi bez závažných ťažkostí, ktorí hľadajú miesto pre zvyšovanie kondície a celkovej výkonnosti v profesionálnom športe, alebo bežnej populácii, ktorá chce bezproblémovo zvládať bežné denné činnosti.

Našou víziou a cieľom je spájať tieto dva svety. V skratke to znamená, že z ľudí, ktorí hľadali primárne úľavu od bolestí, chceme urobiť trénovaných jedincov, ktorí na svoj pôvodný problém zabudli.

V tomto dlhodobom a nie ľahkom procese používame metódy progresívneho zaťažovania tkanív s ich následnou adaptáciou na daný stimul. Takýto stimul môže mať jednak analgetický účinok, čo je patrné od prvých lekcií. Našim cieľom je však dlhodobá adaptácia a presmerovanie pozornosti ľudí z aktuálnych bolestivých stavov do dlhodobého horizontu, ktorý má mať za následok udržanie alebo zlepšenie zdravia do čo možno najvyššieho veku. Ak si už jednotlivec vyberie pre tento cieľ naše centrum, budeme ho radi týmto procesom sprevádzať.

Ponúkame individuálne programy, individuálny prístup a odbornosť.

Dominika Čierna

Objednať sa môžete: